Po zdolání stěny si můžete prohlédnout celé město a jeho okolí z vyhlídkové věže na Pastýřské stěně. Kousek odtud se nachází děčínská ZOO, která se jako jediná v České republice může pochlubit medvědem Grizzlym.

Na protějším břehu Labe si určitě prohlédněte náměstí a městský zámek, dominantu celého města.

 

Plavba výletní lodí

Labská plavební společnost Vás zve na výlety lodí po Labi z Ústí nad Labem, nebo Děčína, směr Hřensko, Bad Schandau a Drážďany. Naší loď je možné pronajmout na svatby, soukromé párty, oslavy a firemní večírky. Šokujte své kolegy a uspořádejte firemní večírek na českých nebo německých vodách. S námi se můžete vydat na jedinečnou plavbu po Labi a užívat si nádherné přírodní panorama, s výhledem na dominanty Českého Švýcarska. Samozřejmostí jsou profesionální služby, kvalitní gastronomie a milý ochotný personál. Ideální místo pro Váš svatební den či luxusní oslavu narozenin která všechny zaručeně překvapí ! Zažijte netradiční plavbu do Hřenska, Drážďan a Bad Schandau, nebo také exklusivní plavbu parníkem po Vltavě, kde je možnost zhlédnout pohled na historickou expozici Prahy, která se stane úžasným zážitkem pro celou rodinu, nebo vaše přátelé.


Půjčovna kol CK ENTHUSIA

Kola si můžete zapůjčit od CK ENTHUSIA, která mimo jiné nabízí i spoustu zajímavých sportovních zájezdů. Pro výlet na kole můžete využít Labskou cyklostezku a pokud jste zdatnější, můžete se vydat i po turistických trasách do Hřenska. Pro tyto trasy doporučujeme ideálně celoodpružená kola.
Více informací na www.enthusia.cz


Půjčovna lodí a raftů

Hotel a restaurace Kocanda nabízí zapůjčení raftů nebo člunů, s kterými se můžete plavit po Labi až do Německa A na zpět jet třeba na kolech.
V případě zájmu volejte +420 736 481 007


Restaurace Kocanda

Tradiční česká restaurace s Plzeňským pivem, Pilsner Urquell 12%, Gambrinus 10% a Gambrinus Excelent 11% s s výbornou domácí kuchyní. Naše jídla jsou připravována z kvalitních surovin a respektují moderní trendy současné gastronomie. Nejen pro gurmány je připravena široká nabídka jídel a nápojů. Samozřejmostí je milá a vstřícná obsluha. Restaurace má bezbariérový vstup i bezbarierové toalety. Disponuje nekuřáckým salónkem s možností uzavřené společnosti. Restaurace je přímo na cyklostezce, pět minut od centra města, nabízí terasu s kouzelným výhledem na řeku, dětské hřiště a sportovní kurt. Navštivte nás Restaurace Kocanda Děčín