Po zdolání stěny si můžete prohlédnout celé město a jeho okolí z vyhlídkové věže na Pastýřské stěně. Kousek odtud se nachází děčínská ZOO, která se jako jediná v České republice může pochlubit medvědem Grizzlym.

Na protějším břehu Labe si určitě prohlédněte náměstí a městský zámek, dominantu celého města.

 

Plavba výletní lodí

Labská plavební společnost Vás zve na výlety lodí po Labi z Ústí nad Labem, nebo Děčína, směr Hřensko, Bad Schandau a Drážďany. Naší loď je možné pronajmout na svatby, soukromé párty, oslavy a firemní večírky. Šokujte své kolegy a uspořádejte firemní večírek na českých nebo německých vodách. S námi se můžete vydat na jedinečnou plavbu po Labi a užívat si nádherné přírodní panorama, s výhledem na dominanty Českého Švýcarska. Samozřejmostí jsou profesionální služby, kvalitní gastronomie a milý ochotný personál. Ideální místo pro Váš svatební den či luxusní oslavu narozenin která všechny zaručeně překvapí ! Zažijte netradiční plavbu do Hřenska, Drážďan a Bad Schandau, nebo také exklusivní plavbu parníkem po Vltavě, kde je možnost zhlédnout pohled na historickou expozici Prahy, která se stane úžasným zážitkem pro celou rodinu, nebo vaše přátelé.


Zážitky a půjčovna kol

Kola, elektrokola nebo koloběžky si můžete zapůjčit od ACTIVE POINT DĚČÍN, která mimo jiné nabízí i spoustu zajímavých sportovních zážitků v Českém Švýcarsku. Pro výlet na kole můžete využít Labskou cyklostezku do Hřenska nebo do Bad Schandau. V okolí Děčína jsou krásné také přírodní traily vhodné pro MTB. Kola Vám rádi dovezou i do HOTELU KOCANDA.

Více informací na www.active-point.cz


Půjčovna lodí a raftů

Hotel a restaurace Kocanda nabízí zapůjčení raftů nebo člunů, s kterými se můžete plavit po Labi až do Německa. Pro zpáteční cestu lze využít kola, či koloběžky.
V případě zájmu volejte +420 739 561 932


Restaurace Kocanda

Tradiční česká restaurace s tankovým plzeňským pivem Pilsner Urquell 12% a s výbornou domácí kuchyní. Naše jídla jsou připravována z kvalitních surovin a respektují moderní trendy současné gastronomie. Nejen pro gurmány je připravena široká nabídka jídel a nápojů. Samozřejmostí je milá a vstřícná obsluha. Restaurace má bezbariérový vstup i bezbarierové toalety. Disponuje salónkem s možností uzavřené společnosti. Restaurace je přímo na cyklostezce, pět minut od centra města, nabízí terasu s kouzelným výhledem na řeku, dětské hřiště a sportovní kurt. Navštivte nás na Restaurace Kocanda Děčín


Pravčická brána

Pravčická brána je největší přirozená skalní pískovcová brána na našem kontinentu, národní přírodní památka. Je považována za nejkrásnější přírodní útvar Českého Švýcarska a tvoří symbol celé oblasti.


Hřensko

Hřensko je obec v okrese Děčín v Ústeckém kraji, která je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Obec na soutoku Labe a Kamenice se zcela soustředí na cestovní ruch. S nadmořskou výškou 115 metrů je nejníže položenou obcí České republiky. Největším lákadlem pro návštěvníky je Edmundova a Divoká soutěska.