Praktické informace

Kde parkovat?

Parkovat můžete hned na několika místech:

  • na parkovišti u nedalekého kruhového objezdu
  • na parkovišti pod Tyršovým mostem
  • na druhém břehu Labe u knihovny

Co s sebou?

Určitě nezapomeňte pevnou obuv a jednoznačně kompletní ferratový set. V případě, že nevlastníte nutné vybavení, je možné si ho za poplatek půjčit v blízké cyklistické půjčovně ACTIVE POINT, zde je možné si i uschovat batohy a jiné věci, které by Vám mohly při lezení překážet.

Občerstvení

V případě, že jste přijeli autem a plánujete pouze lezení, určitě nepohrdnete Restaurací Pastýřská stěna, kde se můžete náležitě odměnit.
Pokud jste přijeli na kole, určitě se vyplatí navštívit děčínskou Restauraci Kocanda, která se nachází přímo na Labské cyklostezce pouhých 5 minut od centra města. Kocanda se pyšní i velkým dětským hřištěm, kterému nemůže v blízkosti žádné jiné konkurovat.
V případě, že plánujete delší pobyt nebo jste zdaleka, neváhejte a rezervujte si zde i pokoj, neboť Kocanda je dobrým výchozím bodem pro mnoho dalších výletů.


Vstupné

Vstup na ferratu je zdarma.

Půjčovna vybavení

Kompletní ferratový set (ferratový set s dynastopem, sedací a prsní úvazek, helma, rukavice) je možné si zapůjčit za poplatek, nutné je však složit vratnou kauci v hodnotě 500 Kč.

  • 1 den: 200 Kč
  • od 5 dnů: 170 Kč

Aktuální ceny a přehled vybavení naleznete na webu ACTIVE POINT.

Kontakty na půjčovnu

ACTIVE POINT
Labské nábřeží 1716/ 33, Děčín, Denně 9 – 19h
Půjčovna: +420 739 561 932
Aktivity a zážitky: +420 724 006 865

Kam na oběd nebo večeři?

Výbornou kuchyni naleznete hned na druhém břehu Labe v Restauraci Kocanda. Aktuální denní menu naleznete níže, kompletní jídelní lístek na webu Restaurace Kocanda.


Kde se ubytovat?

Standardní i nadstandardní ubytovací služby naleznete v Hotelu Kocanda na protějším břehu Labe Hotel Kocanda Děčín
Designově vyvedené pokoje Hotelu Kocanda Děčín jsou vybavené plazmovou televizí, satelitem, stylovými koupelnami, zdravotními matracemi a wifi. Kromě standardních pokojů nabízí hotel pokoj nadstandardní s infrasaunou či antialergický pokoj.

Další možnost ubytování naleznete např. na informačním portálu města Děčín – idecin.cz

Aktuální nabídka Restaurace Kocanda Děčín

[insert_php] echo file_get_contents('https://www.kocanda-decin.cz/fileadmin/KocandaTheme/Php/lunchtime/dialymenu3.php'); [/insert_php]