Custom Image

Text pro testovací článek. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec vitae arcu. Fusce suscipit libero eget elit. Sed vel lectus. Donec odio tempus molestie, porttitor ut, iaculis quis, sem. Duis pulvinar. Nullam sit amet magna in magna gravida vehicula. Maecenas ipsum velit, consectetuer eu lobortis ut, dictum at dui.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec vitae arcu. Fusce suscipit libero eget elit. Sed vel lectus. Donec odio tempus molestie, porttitor ut, iaculis quis, sem. Duis pulvinar. Nullam sit amet magna in magna gravida vehicula. Maecenas ipsum velit, consectetuer eu lobortis ut, dictum at dui.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec vitae arcu.

Facebook
Twitter
Email
Print

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Newsletter

Signup our newsletter to get update information, news, insight or promotions.

Latest Post

Aktualizace Semaforu
Pro správnost semaforu musí být stránka aktualizována. (kliknutím aktualizujete)
Ferrata zavřena

Vlastností pískovce je, že když je mokrý nebo vlhký, pro svoji křehkost praská, nebo se drolí. Mohou se poškozovat fixace jištění. Z tohoto důvodu se ferrata i letní sezóně průběžně uzavírá. Respektujte prosím tento stav. Porušení zákazu vstupu je pokutováno Městskou policií. Za dobrého počasí (slunce a vítr) bývá ferrata opět otevřena od 12 do 24 hodin.

Příprava otevření

Tento avizovaný stav správcem ferrata sděluje, pokud nedojde k neočekávané změně počasí bude přibližně od jedné do dvou hodin otevřena. Tzn. je ve stavu před oschnutím.

Ferrata otevřena

Ferrata je otevřená. Lezení je povoleno. Pozor !!! v případě cesty ze vzdálenějšího místa, například více jak jednu hodinu cesty, si řádně ověřte předpověď počasí. Semafor ferraty řídí přímo její správce, to ale neznamená, že za hodinu nemůže pršet a to už si jako správní horalové musíte ohlídat sami.

Zimní uzávěra 1.11 - 31.3